18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 109. Yıldönümü İlçemizde de törenlerle kutlandı.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 109. Yıldönümünde, yurdun her yanında olduğu gibi Bahçe'de de şehitlerimiz törenlerle anıldı. Bahçe Şehitlik Anıtı'ndaki ve Bahçe Cansan İlkokulu Konferans Salonu'ndaki törenlere; Kaymakamımız Aziz Kayabaşı, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, İlçemiz kamu kurum ve kuruluşları müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve halkımız katıldı.