T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
OSMANİYE / BAHÇE - Bahçe Halk Eğitimi Merkezi

Haberler

Ara

20. Millî Eğitim Şûrası, bütün paydaşlarıyla Ankara'da toplandı. Şûranın açılış töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapıldı.

Kas

İlçemiz Burgaçlı Köyü İlkokulu'nda açılan Okuma Yazma kursumuz devam ediyor. Kursiyer ve kurs öğretmenimize başarılar diliyoruz.Kurslarımızla köylerdeyiz.

Kas

İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Gerçekleştirildi.

Kas

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve beraberindeki 81 ilden gelen öğretmenlerle buluştu.   

Kas

11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü Etkinlikleri Kapsamında İlçemizde Fidanlar Toprakla Buluşturuldu.

Kas

"Açık öğretim liselerinin aralık ayında yapılacak sınavlarına girecek 18 yaş ve üstü öğrencilerin,  mezuniyeti için gerekli 8 dönem şartı kaldırıldı."

Kas

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, Vefatının 83. Yıl Dönümünde İlçemizde Anıldı

Kas

Kurs Öğretmenimize ve Kursiyerlerine başarılarının devamını dileriz.

Kas

Futbol kursumuzda olan öğrencilerimize başarılar dileriz.

Kas

Makine Nakışları Kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Kas

Mobilya Minder Dikimi Kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Kas

Tığ örücülüğü kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Kas

Elde Türk İşlemeleri Kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamı dileriz.

Ekm

Halk Eğitimi Merkezleri tarafından düzenlenen kurslara ait tüm sertifikalar e-Devlet kapısı üzerinden erişime açıldı.

Eyl

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde başlatılan "Nerede Kalmıştık" Eğitim Seferberliği projesinin tanıtım toplantısı, Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık'ın katılımıyla gerçekleştirildi.