T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
OSMANİYE / BAHÇE - Bahçe Halk Eğitimi Merkezi

Haberler

Haz

Pastacı Çırağı Kursumuzun çalışması için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Haz

İğne Oyası Kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Haz

Geleneksel El Nakışları Kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Haz

Dekoratif Ev Aksesuarları Kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Haz

Geleneksel El Nakışları Kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Haz

Ahşap boyama kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Haz

Osmaniye Valiliği İl Afad ve Acil Durum Müdürlüğü personelleri tarafından kurumumuzda görev yapan Yönetici,öğretmen,usta öğretici ve diğer personellere Çevrimiçi(online) Birey ve Aileler İçin Afet Bilinci Eğitimi verildi.

Haz

Kırkyama Kursumu da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Haz

Kurs Öğretmeninizi ve Kursiyerlerini tebrik eder.Başarılarının devamını dileriz. 

Haz

Elde Türk İşlemeleri Kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Haz

El Nakışları Kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Haz

Kursiyerlerimizin minder kılıfı dikimi çalışması için tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Haz

Kırkyama Kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Haz

Tel Kırma Kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

Haz

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk,  "Hayat Boyu Öğrenme Haftası Final Programı"nda konuştu. Selçuk, "15 bin mahallede 15 bin okulumuzda, 'Hayat Boyu Öğrenme Merkezi' olsun istiyoruz, Allah'a şükür bu projemize de başladık." diyerek "Köylerdeki halk eğitim kurslarında 100 bine yakın vatandaşımız; bugün arıcılık öğreniyor, üretime katkıda bulunuyor, seracılık öğreniyor. İşte bu, halk eğitimini bütün toplumun kılcal damarlarına yaymaktır." diye konuştu.