T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
OSMANİYE / BAHÇE - Bahçe Halk Eğitimi Merkezi

Haberler

May

Kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder.Başarılarının devamını dileriz.

May

Kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

Tel Kırma Kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

Geleneksel El Nakışları Kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi Ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz. 

May

Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini çalışmalarından dolayı tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

Dekoratif Ev Aksesuarları Kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz. 

May

Geleneksel El Nakışları Kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

Elde Türk İşlemeleri Kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz. 

May

Ahşap Boyama Kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

Kırkyama Kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

İğne Oyası Kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

Geleneksel El Nakışları Kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

"Genel Müdürümüz Yusuf Büyük'ün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama mesajı"

May

Elde Türk İşlemeleri Kursumuz da yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.