T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
OSMANİYE / BAHÇE - Bahçe Halk Eğitimi Merkezi

Haberler

May

Kursiyerlerimizin Minder Kılıfı Dikimi Çalışması için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

Tel Kırma Kursumuzda yapılan çalışma için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz. 

May

Tam Kapanma Öncesi Geleneksel El Nakışları Kursumuzun Çalışması için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

Tam Kapanma Öncesi Tel Kırma Kursumuzun Çalışması için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz

May

Tam Kapanma Öncesi Ahşap Boyama Kursumuzun Çalışması için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

Tam Kapanmadan Öncesi Kursiyerlerimizin Çanta dikimi çalışması için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

May

Kırkyama Kursumuzda yapılan çalışmalar için Kurs Öğretmenimizi ve Kursiyerlerini tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz 

Nis

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ 2020-2 DÖNEMİ DİPLOMA İŞ VE İŞLEMLERİ HAKKINDA YÖNERGE VE AÇIKLAMALAR AŞAĞIDADIR.

Mrt

Sayın Bakanımız Ziya Selçuk'un muhtarlara yollamış olduğu mektup sonrası açılan kurslarla ilgili olarak hazırlanan tanıtım toplantısı MEB Başöğretmen Salonu'nda gerçekleştirildi.

Haber linki:

http://hbogm.meb.gov.tr/www/halk-egitimi-kurslarimizla-koylerdeyiz/icerik/1132